loader image

Skateškola

Skate škola v Uherském Hradišti.

SKATEŠKOLA UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Chtěli byste se naučit jezdit na skateboardu a vysvětlit etiku ježdění ve skateparku?

Pořádáme pro Vás skateboardové lekce, které se konají v nově postaveném betonovém skateparku vedle aquaparku. Vysvětlíme Vám především etiku ježdění ve skateparku, základy jízdy na skateboardu a vše co se týče techniky a provádění triků. Základy je možné rozvíjet po boku zkušených skaterů s dlouholetou praxí a skateboardovou licencí od Czech Skateboarding.

Pravidelné lekce se konají každý týden za příznivého počasí. Lekce jsou vhodné především pro začátečníky a děti od 7 do 15 let. Účastnit se však může kdokoliv, kdo potřebuje vysvětlit etiku bezpečné jízdy ve skateparku nebo základy street style skateboardingu. Na lekce doporučujeme se předem zaregistrovat vyplněním online přihlášky (dole pod textem najdete přihlášku – viz. přihláška k lekci) nebo nás kontaktovat o Vaší účasti na info@skateprozivot.cz, případně na telefonním čísle +420 773 611 711.  Přihláška slouží jako informace pro nás, abychom byli schopní zajistit dostatek trenérů a vybavení pro celkový počet účastníků. Možné je zapůjčit si vybavení na lekci.

SKATEBOARDOVÉ LEKCE BĚHEM PRÁZDNIN PROBÍHAJÍ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ  na emailu info@skateprozivot.cz, tel. čísle 773 611 711 nebo vyplněním přihlášky na lekci, kterou najdete dole pod textem.

Potřebujete-li informace ohledně skateboardových lekcí, neváhejte a kontaktujte nás na emailu info@skateprozivot.cz nebo dále uvedených kontaktech.

SKATE PRO ŽIVOT z. s.

Telefon: +420 773 611 711

Email: info@skateprozivot.cz

Informace o lekcích

Na lekce je třeba se zaregistrovat vyplněním přihlášky k lekci. Pro další info nám napište na info@skateprozivot.cz nebo volejte na +420 773 611 711.

Potřebujete zapůjčit skateboardové vybavení?

V případě potřeby nás kdykoli kontaktujte, zajistíme vám veškeré potřebné vybavení.

Přihláška k lekci

Souhlas

Souhlas2