loader image

O klubu

Skate pro život – Uherké Hradiště

SKATE PRO ŽIVOT z. s. je od roku 2013 nezávislá iniciativa uherskohradištské scény skateboardingu, která stojí společně s podporou města Uherské Hradiště za nově vzniklým betonovým skateparkem. Cílem spolku je prezentovat aktuální dění a rozvíjet aktivity spojené se skateboardingem.

Závody, akce, lekce skateboardingu

Ve volném čase trávíme spoustu času nejrůznějšími způsoby skateboardingu na streetu nebo závodech. Jezdíme do všech koutů světa a navštěvujeme nejrůznější místa spojená se skateboardingem.

V roce 2021 se v Uherském Hradišti podařilo vybudovat zcela nový  betonový skatepark, který reaguje na novodobé trendy ve skateboardingu. Vytvořily se tak unikátní podmínky pro ježdění, které propojují věkové skupiny napříč generacemi. Nejmladší zájemci o skateboarding mají možnost využívat skateboardové lekce pro nejmenší děti pod vedením zkušených skaterů, kteří je seznámí s etikou chování ve skateparku a vysvětlí základní kroky na skateboardu.  

Podívejte se na novinky, reporty z akcí, videa a události.

Přidejte se k nám  

Zapojte se do dění kolem skateboardingu v Uherském Hradišti. Přidejte se do společných projektů a pomáhejte zlepšovat místní podmínky. Máte-li dotaz neváhejte nás kontaktovat na emailu info@skateprozivot.cz nebo telefonicky na mob. +420 773 611 711.