loader image
TEST THE BEST v Uherském Hradišti

TEST THE BEST

První červnový víkend hostil skatepark v Uherském Hradišti akci nazvanou Test The Best pod záštitou Snowboard Zezula a Skate pro život z.s.

Úvod do letní skateboardové sezóny v Uherském Hradišti otevřela akce s názvem Test The Best. Účastníci měli jedinečnou možnost vyzkoušet si a otestovat široký výběr skateboardů, longboardů, cruiserů a také surf-boardů. Každé prkno ať už svým tvarem, délkou nebo výběrem materiálu, představuje naprosto odlišné jízdní vlastnosti.  O těchto vlastnostech se mohl každý předvědčit na vlastní kůži, občas i doslova. Nicměně od rána do skateparku proudili skejťáci z blízkého i vzdáleného okolí, aby si společně zajezdili a přitom otestovali různá prkna, která byla během celého dne volně k půjčení.

Pro zpestření atmostféry proběhlo i několik friendly-soutěží. Každý skejťák ví, že ollie je základ a proto první soutěží bylo Ollie Contest. Nejvyšší ollie přeletělo přes 6 skateboardů, cca. 85 cm. Poté následoval všemi očekávaný Death Race, kde se soutěžilo ve 2 kategoriích – mladší youngsters a zkušení skaters. Death Race připravil dramatickou podívanou a napětí do poslední chvíle. Do třetice proběhl klasický Bestrick do pyramidy, kde padly triky jako 360 double flip, bs kickflip 270 nebo halfcab 360 inward heelflip. Gratulace vítězům a čest poraženým. Děkujeme všem za účast a již brzy se můžete těšit na Český Skateboardový Pohár pro holky v Uhreském Hradišti 2022.

Foto: Mojmír Zapletal

Foto: Mojmír Zapletal

Celý foto report najdete v přiloženém  odkazu: