loader image
TEST THE BEST v Uherském Hradišti

TEST THE BEST 2023

Úvod do letní skateboardové sezóny v Uherském Hradišti ve znamení Test The Best, kde jste mohli vyzkoušet  různou škálu prknen – skateboardů, longboardů, cruiserů nebo třeba surf-skate. Každé prkno ať už svým tvarem, délkou nebo výběrem materiálu představuje široké spektrum možností během jízdy. Proběhlo i několik friendly – soutěží o věcné ceny a během dne byl k dispozici grill a něco k jídlu a pití.

foto: Mojmír Zapletal

TEST THE BEST 2022

Od rána do skateparku proudili skejťáci z blízkého i vzdáleného okolí, aby si společně zajezdili a přitom otestovali různá prkna, která byla během celého dne volně k půjčení.

Pro zpestření atmostféry proběhlo i několik friendly-soutěží. Každý skejťák ví, že ollie je základ a proto první soutěží bylo Ollie Contest. Nejvyšší ollie dne přeletělo přes 6 skateboardů, cca. 85 cm. Poté následoval všemi očekávaný Death Race, kde se soutěžilo ve 2 kategoriích – mladší youngsters a zkušení riders. Death Race připravil dramatickou podívanou a napětí do poslední chvíle. Do třetice proběhl klasický Bestrick do pyramidy, kde padly triky jako 360 double flip, bs kickflip 270 nebo halfcab 360 inward heelflip. Gratulace vítězům a čest poraženým. 

Foto: Mojmír Zapletal