loader image
TEST THE BEST v Uherském Hradišti

TEST THE BEST

SKATE PRO ŽIVOT VE SPOLUPRÁCI S SNOWBOARD ZEZULA pořádají 28.5.2023

Úvod do letní skateboardové sezóny v Uherském Hradišti s názvem Test The Best. Nepropásněte jedinečnou možnost vyzkoušet a otestovat širokou škálu prknen – skateboardů, longboardů, cruiserů nebo třeba surf-skate. Každé prkno ať už svým tvarem, délkou nebo výběrem materiálu představuje široké spektrum možností a pocitů během jízdy a o těch se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Takže přijďte posheredit bedny, raily a bowl. Mimo jiné proběhne několik friendly – soutěží o věcné ceny a během dne bude k dispozici grill, kde si můžete připravit něco k jídlu a nebude chybět ani pití.

TEST THE BEST 2022

Od rána do skateparku proudili skejťáci z blízkého i vzdáleného okolí, aby si společně zajezdili a přitom otestovali různá prkna, která byla během celého dne volně k půjčení.

Pro zpestření atmostféry proběhlo i několik friendly-soutěží. Každý skejťák ví, že ollie je základ a proto první soutěží bylo Ollie Contest. Nejvyšší ollie dne přeletělo přes 6 skateboardů, cca. 85 cm. Poté následoval všemi očekávaný Death Race, kde se soutěžilo ve 2 kategoriích – mladší youngsters a zkušení riders. Death Race připravil dramatickou podívanou a napětí do poslední chvíle. Do třetice proběhl klasický Bestrick do pyramidy, kde padly triky jako 360 double flip, bs kickflip 270 nebo halfcab 360 inward heelflip. Gratulace vítězům a čest poraženým. 

Foto: Mojmír Zapletal